Web Hosting: (Barındırma)

Web sitesinde yayınlamak istediğiniz içeriğin internet üzerinde bulunan gerekli program ve donanıma sahip, yüksek hızda yüzlerce kullanıcıya aynı anda hizmet verebilen, sunucu bir bilgisayar sistemine yerleştirilip, internet kullanıcılarının kullanımına sunulmasına web hosting denir.

Hosting hizmeti oluşturulan web sayfalarının yayınlanması için gereklidir.Web uygulamanıza göre ihtiyaç duyacağınız hosting hizmeti de farklılık arz edecektir.

Web site projenizi planlarken önemli adımlardan biride doğru bir hosting servisi bulmaktır. Projenin bir parçası olarak tercih ettiğiniz bir domain adını yada önceden tescil edilmiş domain adınızı Serverlarımıza yönlendirebiliriz.


Kurumsal Hosting (Web, E-Posta Barındırma)


İnternet teknolojisinin kurumsal şirketlerde kullanımının yagınlaşması ile, artık eposta adresi, web sitesi bulunmayan kurumsal firmaların sayısı oldukça azalmış durumdadır. Hosting satın aldığınız firma ile teknik destek aldığınız firmanın birbirlerinden farklı olması, problemlerinizin çözülmesinde en sık karşılaşılan sorunların başında gelir.

Hosting hizmetini kendi bünyemizde çözdüğümüz için, bakım anlaşmalı müşterilerimiz teknik servis alırken ikinci bir firmayı aramalarına gerek kalmamaktadır. Böylece sorun olduğu zaman "Hosting Firmasından Kaynaklanıyor" şeklinde bir yanıt almamaktadırlar. Sağladığımız kesintisiz hosting hizmeti ile tüm hizmetleri tek noktadan çözebilmektedirler.

* Sınırsız Sayıda E-Posta Adresi
* Sınırsız Posta Kutusu (Mailbox) Kapasitesi
* Sınırsız Web Alanı
* Alan Adı Tescil ve Takip İşlemleri
* Sınırsız Depolama Alanı üzerinde FTP Erişimi
* Active Directory için DNS Hizmeti (Ör: istanbulbolge.firmaadiniz.net)
* Anlık Trafik ve Ziyaretçi Raporlama

Hosting hizmetini son kullanıcılara vermemekteyiz. Sadece anlaşmalı firmalara özel band genişliğimiz sayesinde, müşterilerimize yüksek performanslı hosting hizmeti sağlamaktayız. Anlaşmalı olmayan firmalar için ise, Hosting Anlaşması altında kurumsal firmalara çözüm üretebilmekteyiz.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

Hosting Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Tıklayınız