Web Sitesi Tasarımı Web sayfası, firmaların ve küçük işletmelerin; kurumsal kimliklerini ve profillerini bütün detayları ve fotoğraflarıyla, süre, sayfa kısıtlaması ve sınırı olmaksızın internet üzerinden kitlelere ulaşabilmesini sağlayan tanıtım ve bilgilendirme yöntemlerinden biridir.

Bugün her şirketin, kendi kalitesini yansıtan ve tanıtan  bir web sitesine gereksinimi vardır. Tanıtım, firmanın sürekliliğinde ve başarılı olmasında en önemli etkenlerden biridir. Tanıtılamayan bir hizmet yada bir ürünün tüketicisine ulaştırılamayacağı ve aynı şekilde pazarlanamayacağı herkes tarafından bilinmektedir.

Ayrıca web sitesi, firmaların pazarlamasını kolaylaştıran en etkili çözümlerden biridir. Firma iyi analiz edilmeli müşterinin isteği en doğru şekilde en düşük maliyetle hesaplanmalı ve iş, gününde teslim edilmelidir.

Vizyonumuz, bize inanan müşterilerimize internetin tüm imkanlarını kullanabilecekleri bir altyapı sunmak, ihtiyaç anında teknik desteği zamanında ve hızlı olarak sağlamak ve bu şekilde tanıtım ve iletişim harcamalarında kaliteden taviz vermeden tasarruf sağlayarak firmalarına değer katmaktır. Web Site Tasarımı Hakkında Detaylı Bilgilere Ulaşmak İçin Tıklayınız

Web Tasarımın Amacı Nedir? Web sitesinin bir amacı olmalı ve bu hedefe göre tasarlanıp, bu amaca ulaştıracak fonksiyonlarla güçlendirilmelidir. Websitesi tasarımının; bilgilendirmek, satış yapmak, pazarlama yapmak, üye/müşteri toplamak ya da varolanlara hizmet vermek gibi amaçları olabilir.

Her ne amaca göre tasarlanırsa tasarlansın, Web sitesi tasarımı ziyaretçilerinin aradığını ona sunmalı, websitesi bilgilendirici olmalıdır.

Profesyonel amaçlı web sitesinin esas amacı "Para Kazanmak" tır. Bu hedef : 
  • Topluluk oluşturma,
  • Kurumsal itibarın artırılması,
  • Ticari bir ürünün tanıtılması,
  • Muhtemel müşterilerin firma hakkında bilgilendirilmesi,
  • Dış reklamların yayınlanması,
  • Elektronik ticaret gerçekleştirme,
  • Elektronik iş yapma (online hizmetlerin sunulması) gibi araç barındırır.
S.S.S Sıkça Sorulan Sorular Web Tasarım Hakkında Sıkça Sorulan Sorular