Orkestra Yazılım Platformunun farkı nedir?

Orkestra yazılım platformunun en önemli özelliği esnekliği ve güçlü çalışma kararlılığıdır. ( Bilgisayarı yeniden başlatamaya gerek kalmadan yıllarca çalışabilir.  )

Kolay Kullanım
Orkestra yazılım platformu üzerine kurulan tüm programlar aynı standartta oluşturulmuş bilgi giriş ve raporlama arayüzlerine sahiptir. Kullanıcı dostu olan bu ekranlarda hızlı işlem yapmak için aynı kısayol tuşlarını tüm platform boyunca kullanabilirsiniz. 

Eşsiz Teknolojik Özellikler
Orkestra yazılım platformu tarafından otomatik oluşturulan formlar ve filtreler sayesinde çok gelişmiş filtreleme ve raporlama yapabilirsiniz.

Güçlü Yetkilendirme
Kolay yönetilebilen güçlü yetkilendirme sistemi ile herhagi bir nesne üzerinde yetki tanımlayabilirsiniz. Ayrıca formlardaki alanlara belirli yetki/zorunluluklar tanımlayabilirsiniz.

Otomatik Güncelleme
Veritabanı güncellemeleri dahil olmak üzere tüm sürüm güncellemeleri Orkestra Yazılım Platformu tarafından kusursuz biçimde yürütülür. Sisteme kullanıcı olarak bağlanan kişiler tüm güncellemelerden haberdar olur ve güncellemeler kullanıcı bilgisayarına otomatik olarak yüklenebilir.

Uzaktan Erişim ve Hız
Orkestra Yazılım Platformu üzerine kurulu tüm uygulamalar uzak erişime açıktır. Sadece bilgi alışverişi için uzak erişim kullanılmaktadır. Bu sayade çok hızlı iletişim yapılabilmektedir.

Kısa Proje Zamanları ve Düşük Maliyet
Orkestra yazılım platformu özel firma çözümleri için tasarlanmış olduğundan çok kısa sürede kararlı çalışan sistemler üretmek mümkün olmaktadır. 

Kararlı Çalışma Yapısı
Orkestra Yazılım Platformu teknoojik altyapısı sayesinde yıllarca bakım ihtiyacı duymadan çalışabilir. Kararlı çalışma yapısı sayesinde firmaların işleri aksamaz.

Orkestra internet sayfasına gitmek ve daha fazla bilgi edinmek  için tıklayınız.

   

Orkestra Yazılım Platformunun farkı nedir?

 

ORKESTRA RİTİM SAYFASINA DÖN