Gtech Şirket Profili
Gtech Kalite Polikamız
Gtech Değerleri
Gtech İnsan KaynaklarıSunduğumuz her ürün ve hizmetin kalitesinin devamlılığını sağlamak ve bir üst seviyeye taşımak için çalışmaktayız. Bu amaçla aşağıdaki kavram ve sistemleri bünyemizde uygulamaktayız.

İleri Teknoloji Kullanıyoruz
Tüm yazılımlarımızı ve altyapımızı çağın ilerisindeki güvenilir teknolojiler ile üretiyoruz. Yeni teknolojileri ve yenilikleri yakından takip ediyoruz.
Müşteriyi Dinliyoruz
Müşteri sorunlarını doğru çözebilmenin yolunun müşteriyi iyi dinlemek olduğunu biliyoruz. Çözüm amaçlı yaklaşımlarla, müşterimize en iyi hizmeti onu en iyi şekilde dinleyerek verebileceğimize inanıyoruz.
Amerika'yı Yeniden Keşfetmiyoruz
Çözümlerimizde dünyanın kabul ettiği açık kaynak yazılımlar kullanıyoruz. Bu sayede yüzbinlerce kişinin katkı sağladığı ve gelişen bir sistemin parçası oluyoruz.
Geri Bildirimler
Programlarımız için bize bildirilen tüm geri beslemeleri değerlendiriyoruz. Analiz yapabilmek ve geri beslemeleri yeniden kullanabilmek için tüm bildirimleri saklıyoruz.
Eğitim , Yardım ve Dökümantasyon
Müşterilerimizin  programlarımızı daha etkin kullanabilmeleri için gerekli eğitimleri veriyoruz. Programlarımız ile ilgili resim ve videolu yardım ve dökümantasyon sistemleri oluşturuyor ve müşterilerimize bu kaynakları veriyoruz.
Güvenilirlik 
Yazılımlarımızın sağlıklı çalışması ve hatasız sonuçlar üretmesi için gerekli güvenlik önlemlerini alıyor ve kontrolleri yapıyoruz.
Kullanım Kolaylığı
Tüm arayüzlerimizi müşterilerimizden gelen talep ve değerlendirmeler ile geliştiriyoruz.
Gtech Yazılım