Faks Sunucusu

E-Posta Sunucusu Özellikleri

FAKS ALMA
Tüm gelen fakslar bilgisayarınıza gelecektir.
GELEN FAKSIN İLİŞKİLENDİRİLMESİ VE NOTLAR
Gelen fakslar firma ve/veya kişi ile ilişkilendirilebilir. Gelen faks üzerinde notlar alanına yazı ile açıklama yazılabilir.
GELEN FAKSIN İÇERİDE DAĞITIMI
Gelen faks şirket içerisinde kurallar tanımlanarak otomatik dağıtılabilir. Dağıtılan fakslar ilgili e-posta adreslerine gönderilir.
Örnek : Gelen tüm fakslar sekreter ve yönetici asistana gitsin. Yurtdışından gelen fakslar bana gelsin.
FAKS GÖNDERME ( TOPLU VEYA TEK TEK )
Bilgisayarınız üzerinde bulunan herhangi bir programdan Orkestra Faks sunucusuna faks gönderebilirsiniz. Bu sayede yurtdışında bile olsanız firmanız üzerinden faks göderebilirsiniz.

Tek bir dokunuşla yüzlerce faks gönderebilirsiniz. Faks gönderme işi Orkestra Faks sunucusu tarafından yapılmaktadır. Sizin gönderimleri beklemenize gerek yoktur. İş sonunda veya iş devam ederken durum raporlarını görüntüleyebilirsiniz .
YEDEKLENEN E-POSTA ÜZERİNDEN ARAMA YAPMA VE GERİ YÜKLEME
E-posta sistemine gelen ve giden tüm mesajlar yedeklenir. Bu yedekler içerisinden arama yapılabilir veya istenilen e-posta mesajları tekrar gönderilebilir. Bu geri yükleme özelliği sayesinde bilgisayarınız formatlansa dahi e-posta mesajlarınız kaybolmaz.
FAKS GÖNDERME YETKİLERİ
Kullanıcıların faks gönderme için yetkileri vardır.  ( Şehiriçi faks gönderebilir, Şehirler arası gönderebilir, milletler arası faks gönderebilir )

 

 

Orkestra Gönderi Yönetimi özelliklerini görmek için tıklayın.

ORKESTRA RİTİM SAYFASINA DÖN