Gönderi Yönetimi

Gönderi Yönetimi Özellikleri

Firma Tanımları
Sınırsız adette firma tanımı yapılabilir. Her bir firmaya ait çeşitrli adresler tanımlanabilir. Firmalar ilgili kişiler ile ilişkilendirilebilir. Firma kayıtlarına sınırsız işlem ve sektör kategorisi ataması yapılabilir.
İlgili Kişiler
Kişi tanımları bu ekrandan yapılabilir
Bölge Tanımları
Toplam iki başlık altında  (Coğrafi bölge ve işlem bölgesi ) sınırsız adette bölge tanımı yapılabilir. Yapılan bölge tanımları herhangi bir rapor veya listeleme ekranında filtrelenebilir.
İl, İlçe, Köy, Mahalle Tanımları
Orkestra Gönderi Yönetimi içerisinde tüm Türkiye ye ait güncel İl, ilçe, köy ve mahhale bilgisi hiyerarşik olarak gelmektedir. Bunun yanında istediğiniz kadar bilgi ekleyebilirsiniz. Tüm sistemde yer alan adresler buradaki bilgilerden faydalanmaktadır.
Dağıtım Listeleri
İletişim bilgisine dönebilen tüm nesnelerden dağıtım listesi oluşturabilirsiniz. Bu sayede yazılı gönderilerinizi veya e-posta mesajınızı sadece 1-2 tıklama ile gönderebilirsiniz.

Dağıtım listesi oluştururken adres, e-posta , faks, cep tel. vb. önceliklerinizi yapabilirsiniz.
Gönderiler ( E-Posta , SMS, Basılı Gönderi- Mektup, Etiket )
İsterseniz alıcıları tek tek seçerek veya dağıtım listelerinden ekleyerek gönderiler oluşturabilirsiniz. Her gönderi tipine göre sistem editörleri kullanıcıya yardımcı olmaktadır.

 

 

Orkestra Gönderi Yönetimi özelliklerini görmek için tıklayın.

ORKESTRA RİTİM SAYFASINA DÖN